Vypíšu se ze všeho, co mi dělá radost i co mně trápí.

Červen 2013

Vypadá to,že naše rodina je pro Prahu pohroma!

10. června 2013 v 16:47 | Ba,Ji |  Pokus o humor
Už jsem pasala nedávno,že když jsme těsně před povodní v Praze odjížděli z hotelu,byl tu noc vykraden. Tedy recepce a restaurace. Odjeli jsme a potom přišla voda!
V pátek odjel do Prahy syn ( na fotbal) a ubytoval se na Karlíně v penzionu. V neděli večer odjel a v noci přišla další voda,která zatopila Karlín. Chtělo by se říct - PO NÁS POTOPA!
Doufám,že nás tam ještě někdy pustí! Že nebudeme mít zákaz vstupu na území celé Prahy?!

Sluníčko,sluníčko,popojdi maličko !

4. června 2013 v 13:34 | Ba.Ji. |  Deník Ba.Ji
Vyzýváma tě slunce a zároveň prosím " dopřej nám už konečně svoje hřejivé paprsky. Vždyť my pozemští červi už máme dost té zimy,vody a šera.Nebaví nás už být stále přiutopení,promoklí, poloslepí a v depresích. Ty si hovíš tam někde za silnou stěnou šedé hmoty,která si říká obloha (snad si tam usnulo?) a my pod tou samou hmotou dole trpíme!Jsme lidé,suchozemci a voda nám až tak dobře neprospívá,zvlášť,když se hrne z oblaku a "chčije a chčije" jak by řekl pan Kemr. Tato slova bych sice nikdy nedokázala vyslovit,ale do klávesnice to jde překvapivě, docela snadno! Myslím,že mluvím a prosím nejen za sebe ale za všechny nás hlavně v naši zemi.A takhle nějak by to mohlo vypadat -

Takhle si to zapamatoval můj vnouček. Pes prohnal srnku!


Takovou oblohu bychom si představovali! ?


Na zemi pak to může vypadat asi takhle! ?


A do toho kytky bez zatížených květu vodou!?